Praca Bez Doświadczenia / 3 500 NETTO! / Wypłata 2x

Cena: 3500zł
Miasto: Kraków
Strona www: leadmedia.pl

Wyświetleń: 45
Napisz wiadomość
Ocena: 0 Głosów: 0

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
Cena: 3500zł
Miasto: Kraków
Strona www: leadmedia.pl

Wyświetleń: 45
Napisz wiadomość
Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników
. . .

 

W związku dynamicznym rozwojem zespołu poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko testera darmowych kampanii online. Praca polega na wyrażaniu opinii na temat testowanych darmowych aplikacji oraz kampanii online. Możesz ją wykonywać w dowolnym czasie i bez narzuconych limitów. Oferujemy umowę na wykonywane działania a także pakiet indywidualnych darmowych szkoleń, które bez najmniejszego problemu odbędziesz w domowym zaciszu. Nie wymagamy doświadczenia. 

Zajęcie jest naprawdę proste i intuicyjne, nie jest potrzebne Ci nic oprócz podstawowej obsługi komputera i dostępu do internetu. Jest to idealna praca dla każdego, kto chce sobie dorobić w zaciszu swojego domu kosztem niewielkiego wysiłku.

 

Co oferujemy?

Możliwość zarobienia 1000 zł już w pierwszym tygodniu współpracy  Zarobki w pierwszym miesiącu od 3500 zł – 4 500 zł miesięcznie  Zarobione pieniądze wypłacasz ze swojego panelu na swoje wskazane konto bankowe nawet 2 razy w miesiącu. Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy internetowe szkolenie instruktażowe, dlatego nie musisz posiadać wiedzy w tym zakresie. Działasz całkowicie online przy użyciu komputera lub smartfona z dostępem do Internetu. Godziny dostosowujesz pod swoje możliwości. Otrzymujesz od menagera instrukcję jak w prosty sposób rozliczyć się online z urzędem skarbowym. 

 

W naszym zespole działają ludzie bezrobotni, samotnie wychowujące matki, osoby pracujące na etacie. Tak naprawdę nie ma znaczenia co aktualnie w życiu wykonujesz, ponieważ to Ty dostosowujesz swój czas pod działanie.

 

Opis stanowiska:

Współpraca polega na testowaniu darmowych aplikacji oraz kampanii przez internet, a następnie wyrażeniu krótkiej opinii. Podążasz krok po kroku za instrukcjami i otrzymujesz za to wynagrodzenie. Dostaniesz dostęp do swojego panelu, w którym w prosty sposób zarządzasz swoimi zadaniami i zlecasz wypłaty na rachunek bankowy. Z góry wiesz, ile dostaniesz za skorzystanie z aplikacji/kampanii oraz ile czasu to zajmie.

 

Wymagania:

Ukończone 18 lat. Aktualne zamieszkanie na terenie Polski. Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu. Obsługa komputera na poziomie podstawowym. Motywacja i zaangażowanie do działania i osiągania wysokich wyników.

 

Wyprzedzając pytania:

nie jest to mlm, nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy, nie inwestujesz pieniędzy, możesz zrezygnować w każdym momencie.

 

Aplikuj przez naszą oficjalną stronę www: https://leadmedia.plZgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie - Regulamin

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników