Praca w domu /UMOWA/ 2400-8000/Smartfon/ Komputer

Cena: 1zł
Miasto: Internet
Strona www: facebook.com/karolina.pilatowicz

Wyświetleń: 31

Cena: 1zł

Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

Wymagania:

- ukończone 18 lat,

-obywatelstwo polskie,

-komputer, tablet lub smartfon z dostępem do internetu,

-obsługa komputera na poziomie podstawowym,

-motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

Co oferujemy?

-praca zdalna, w domu

-elastyczny grafik,

-niezbędne narzędzia do pracy,

-szkolenia,

-wysokie wynagrodzenie (2 400 PLN-8000 PLN)

-premię w zależności od zaangażowania

-umowa

Opis stanowiska pracy:

-prowadzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych,

-tworzenie narzędzi reklamowych.

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 15 lat

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub

po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Napisz do mnie na Messengerze https://www.facebook.com/karolina.pilatowicz w celu uzyskania większej ilości informacji