Monter płatowców - Francja

Województwo: Podkarpackie
Miasto: Mielec

Wyświetleń: 147
515xxxxxx (Pokaż numer)
Napisz wiadomość
Ocena: 0 Głosów: 0

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250) zatrudnia w branży lotniczej:

Monter płatowców (z doświadczeniem)

Południowa Francja

Zakres obowiązków:

wykonywanie prac montażowych na podzespołach lotniczych wiercenie, rozwiercanie i nitowanie przy użyciu narzędzi pneumatycznych używanie narzędzi pomiarowych oraz narzędzi ręcznych

Oferujemy:

Umowa o pracę tymczasową na warunkach francuskich na okres min. pół roku Zarobki od 11 000 zł na rękę przy 37 godz. pracy Samochód służbowy oraz kartę paliwową Odzież roboczą oraz ŚOI (Środki ochrony indywidualnej)  Zakwaterowanie zapewnione Możliwość pobierania zaliczek nawet cotygodniowo jeśli masz taką potrzebę Zwrot za dojazd do i z Francji (po zakończeniu kontraktu) Formalności załatwiane mailowo Szansa na rozwój zawodowy

Wymagania

Doświadczenie min. 6 miesięcy na takim samym stanowisku Niekarany Znajomość j. francuskiego LUB j. angielskiego na poziomie zaawansowanym

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj:

lub zadzwoń:

Agnieszka: +48 515 472 901

Aneta: +48 501 012 404

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane

390000 zł
2024-02-29
349000 zł
2023-11-29
0 zł
2020-05-11
3,5 zł
2019-01-16
0 zł
2018-12-31