Opiekun medyczny w Niemczech

Strona www: https://injobs.com.pl/oferty-pracy/

Wyświetleń: 137
500xxxxxx (Pokaż numer)
Napisz wiadomość
Ocena: 0 Głosów: 0

Ocenianie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Opiekun medyczny Niemcy.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie za wykonywanie powierzonych obowiązków i odpowiedzialność w zawodzie opiekuna medycznego: od 2400 € brutto (16 €/h brutto) plus dodatki (Święta 100%, Niedziele 50%, Praca nocna 25%) plus diety (8-24 € netto za przepracowany dzień) Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i ponosi związane z tym koszty oraz koszty podróży do miejsca wykonania pracy Umowę o pracę na czas nieokreślony Zatrudnienie w wybranych placówkach opieki Elastyczny system zmianowy pracy umożliwiający indywidualne planowanie dnia Profesjonalną pomoc przedstawiciela naszej firmy, który jest do Państwa dyspozycji Zwrot kosztów dojazdu w przypadku korzystania z własnego samochodu – 0,30 €/km

Zakres obowiązków:

Podstawowa opieka nad pacjentem Przestrzeganie obowiązujących przepisów dotyczących higieny Wsparcie w terapeutycznych działaniach mających na celu mobilizację pacjenta Towarzyszenie i pomoc pacjentom oraz ich bliskim

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny Ukończony kurs/ szkoła roczna opiekuna medycznego lub długoletnie doświadczenie w zawodzie – mile widziane Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym Poczucia odpowiedzialności i staranności Zaangażowanie Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec (głównie na południu Niemiec: Badenia-Wirtembergia, Bawaria, Hesja, Turyngia) Zaangażowanie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email:
biuro@injobs.pl w tytule: „Opiekun medyczny Niemcy., imię i nazwisko”

Agencja pracy w Niemczech

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 48 514 630 801

Ogłoszenia praca Niemcy

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres info@injobs.pl ”. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Promowane

349000 zł
2023-11-29
0 zł
2020-05-11
3,5 zł
2019-01-16