Holandia - praca dla par, grup i singli

Cena: 12000zł
Województwo: Łódzkie
Miasto: Łódź

Wyświetleń: 162
451xxxxxx (Pokaż numer)

PRACOWNIK PRODUKCJI DROBIU

praca dla par, grup i singli

bez znajomości języka, bez doświadczenia

OBOWIĄZKI:

W zależności od zapotrzebowania: filetowanie, pakowania, praca z podrobami,przyprawianie, noszenie i sztaplowanie skrzynek na paletach, mycie klatek i kontenerów po kurczakach, wieszanie kur na wieszakach.
Praca na 2 zmiany(zmiany mogą trwać od 8-11 godzin).
Praca także w warunkach chłodniczych.

OFERUJEMY:

Holenderską umowę o pracę Dodatki za pracę zmianową Dodatki za pracę w warunkach chłodniczych Średnio, wynagrodzenie pracowników produkcji 360-410 € tygodniowo NA RĘKĘ (po odcięciu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia) Wynagrodzenie dla wieszaczy od 410 € tygodniowo NA RĘKĘ  (po odcięciu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia) zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych ( na wyposażeniu m.in. WI-FI, lodówka, kuchnia, itd.)

WYMAGANIA:

Wymagana jest jedynie chęć do pracy Znajomość języka NIE JEST WYMAGANA ale będzie dodatkowym atutem Prawo jazdy też NIE WYMAGANE ale stanowi dodatkowy atut

OFERUJEMY RÓWNIEŻ PRACĘ NA WIELU INNYCH STANOWISKACH PRODUKCYJNYCH I LOGISTYCZNYCH W RÓŻNYCH BRANŻACH

REKRUTACJA I INFORMACJE:
Cyprian  - 789 359 816
Steven -  451 194 534
Kasia  - 451 662 795

Promowane

349000 zł
2023-11-29
0 zł
2020-05-11
3,5 zł
2019-01-16